تبلیغات
مرجع جزوات دانشگاههای کشور ،منابع آزمون دکترای کشاورزی و منابع طبیعی کنکور 93, منابع ارشد 93,جزوات دکتری باغبانی,منابع دکتری باغبانی - اطلاعیه در پاسخ به توهینات جناب ملازاده و سجادی به تاریخ 28/10/1389
یکشنبه 3 بهمن 1389  12:54 ق.ظ    ویرایش: سه شنبه 8 مرداد 1392 05:00 ب.ظ

اطلاعیه:
اینجانب علی بهشت پسند از گروه سایتهای مرجع دات کام و گروه مهندسین آزمون برتر بعد از تماسهای دوستان و بازدید کنندگان متوجه شدیم شخصی بنام مرتضی ملازاده به آدرس seedresearch.mihanblog  در اینترنت شروع به تخریب مرجع دات کام نموده است.حرفهای بی ربط در وبلاگ خود نوشته است.ایشان تا اون روزی که این مطلب را در وبلاگ خودشان گذاشته اند خبری یا اسمی از آقای سجاد نادری رتبه 5 ارشد 1388 نبرده بودند.که همین دیروز ظاهر شده اند.

مرجع دات کام و گروه مهندسین آزمون برتر هر دو حدود ۷ سال خارج از جامعه مجازی(اینترنت)فعالیت میکردند.و حالا که به اینترنت وارد شده و سایت و وبلاگهایی را برای کار خود ایجاد کرده اند با این مسائل رویرو میشویم که شخصی پاشده و ...میگیردو میگوید که کپی غیر مجاز از مطالب سعی در کلاهبرداری میباشند؟؟؟؟

متن نوشته جناب ملازاده در وبلاگش:
دوستان عزیز این وبلاگ توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران از جمله مرتضی ملازاده رتبه 1 ارشد۱۳۸۶، سجاد نادری رتبه 5 ارشد ۱۳۸۸اداره می شود و در منابع و عنوان مشابه دیگری ندارد . به تازگی دیده شده است فردی سوء استفاده گر( علی بهشت پسند) با کپی غیر مجاز از مطالب ( تنها مطالب و نه جزوات ، زیرا به هیچ وجه امکان وجود جزوات مشابهی وجود ندارد )این وبلگ قصد کلاهبرداری از خریداران پستی را دارد . اصولا حتی نام و عنوان این فرد جعلی بوده و وجود چنین فرد حقیقی ای مورد سوال است . مشابهت مطالب این سایت با وبلاگ ما نشان دهنده هیچ گونه ارتباطی نیست و مدیران این وبلاگ هیج گونه مسئولیتی را در رابطه با سوئاستفاده های مالی این فرد نمی پذیرند.

پاسخ گروه مهندسین آزمون برتر و مرجع دات کام:

متن جناب ملازاده در وبلاگش:با کپی غیر مجاز از مطالب(تنها مطالب و نه جزوات ، زیرا به هیچ وجه امکان وجود جزوات مشابهی وجود ندارد .
پاسخ: یعنی فقط شما جزوات دانشگاهی را در کل کشور دارید؟آقا ی ملازاده یا سجادی؟ شما دوستان قضاوت کنید یعنی فقط ملازاده میتونه مثلا جزوه ژنتیک صمدی،میوه کاری دکتر راحمی،...را داشته باشه یا من و شما هم میتوانیم تهیه کنیم.یعنی من و شما از تهیه جزوات عاجز مانده ایم.

متن جناب ملازاده در وبلاگش:زیرا به هیچ وجه امکان وجود جزوات مشابهی وجود ندارد.   
پاسخ:یعنی استاد عزیز دکتری راحمی،خانم دکتر نادری،دکتر شعبانی،دکتر صمدی،دکتری جوانشیر ....فقط فقط جزوه برای ملازاده و دوستش سجادی نوشته اند و جزوات مشابهی وجود ندارد؟؟!!!  عجب!!! قضاوت با شما

متن جناب ملازاده در وبلاگش:این وبلگ قصد کلاهبرداری از خریداران پستی را دارد.
پاسخ:ما اصلا خرید پستی برای جزوات نداریم.فروش جزوات ما اول حضوری میباشد اگر خریداران توانستند به آدرس دفتر مراجعه و بعد جزوات رادستی تحویل میگیرند در غیر این صورت هزینه را واریز میکنید و از طریق پست پیشتاز به آدرس آنها ارسال میشود.

متنی که جناب ملازاده در وبلاگش نوشته است:اصولا حتی نام و عنوان این فرد جعلی بوده و وجود چنین فرد حقیقی ای مورد سوال است .
پاسخ: بسیار جالب هستش که .ملازاده میتونه سریع یا کند این رو بفهمه که شخصی وجود دارد یا نه یا اسمش جعلی هستش یا نه و.... آیا شما از چنین فردی جزوه خریداری میکنید،که با توجه به متن نوشته شده توسط خودش شماره و ادرس و اسم شمارا در آورده حالا استفاده کند یا نکند؟؟؟!!!! اطمینان میکنید.!!!!!؟؟؟ اصلان صلاحیت این را دارد که چک بکند کسی هست وچود دارد یا اینکه این چند خط حرفهای بی ربط و بی اساس را بنویسد.

متن جناب ملازاده در وبلاگش:مشابهت مطالب این سایت با وبلاگ ما نشان دهنده هیچ گونه ارتباطی نیست و مدیران این وبلاگ هیج گونه مسئولیتی را در رابطه با سوئاستفاده های مالی این فرد نمی پذیرند.
پاسخ:جواب این نوشته در بالا قید شده است.و مشابهت مطالب یعنی دوستان و بازدیدکنندگان جزوات ایشان در هیچ جای ایران نیست پس جزوه مهمی نیست یا اگر هست پس اساتید فقط برای ملازاده و سجادی نوشته اند."عجب".

متن جناب ملازاده در وبلاگش:مدیران این وبلاگ هیج گونه مسئولیتی را در رابطه با سوئاستفاده های مالی این فرد نمی پذیرند.
پاسخ:دوستان عزیز و بازدیدکنندگان و داوطلبین و اساتید خودشان سایت و موسسه مورد نظرشان را انتخاب کرده و جزوات را خریداری میکنند.نه من میتوانم اجباری داشته باشم نه ملازاده.

توجه:جناب ملازاده با شماره های مختلف و نامهای جعلی با گروه مرجع دات کام تماس گرفته و برای خرید حضوری جزوه در همدان قرار گذاشته ،نماینده مادر شهر همدان در سر قرار حاضر شد اما بعد از گذشت چند ساعت ایشان به سرقرار خرید نیامدند!!!؟؟ این یعنی جناب ملازاده می داند که فقط ایشان جزوات را ندارد بلکه دیگران هم میتنوانند جزوات را داشته باشند،فقط نمیخواهد این موضوع را قبول کند.

ما گروهی هستیم از چندیدن نفر از اساتید،دانشجویان مقطع ارشد و دکتری،داوطلبین،و دیگر دوستان در ارتباطات،حمل و نقل،پیک موتوری،تایپیست ها،تهیه کنندگان جزوات،و.....که در کنار همدیگر این جزوات و جزوات درخواستی شما داوطلبین را تهیه و تدوین کرده در بسته های شکیل و خوانا برای شما ارسال میکنیم.

ارتباط با ما : 
فروش جزوات دکتری ارشد، منابع پارسه (بصورت کتاب)،جزوات اساتید مهم و تاثیر گذار در کنکور
۰۹۳۵۱۶۰۴۹۰۸ تماس و پیامک تقاضا ۲۴ساعته
مسئول فروش منابع آزمون : علی بهشت پسند
پست الکترونیک : marjae.com[at]live.com

وبلاگ : http://Marjae.mihanblog.com | سایت : www.Marjae.com مرجع دات کام را بخاطر بسپارید


جزوات دکتری باغبانی - بسته آموزشی دکتری باغبانی

   


نظرات()   

مرجع جزوات دانشگاههای کشور ،منابع آزمون دکترای کشاورزی و منابع طبیعی کنکور 93, منابع ارشد 93,جزوات دکتری باغبانی,منابع دکتری باغبانی

ارائه جزوات معتبر و مهم اساتید رشته های مختلف دانشگاههای كشور, دستیابی صحیح به جزوات برتر ارشد و دكتری